REZERVACE

KROK Č1 : Zvolte termín a místo, kde si chcete dodávku vyzvednout a kam ji vrátíte zpět. Systém automaticky spočítá předběžnou cenu půjčovného.

VYBERTE SI DODÁVKU

KROK Č2: ZVOLTE SI TYP A MODEL DODÁVKY, KTERÝ SI CHCETE VYPŮJČIT.
TIP :  Systém kalkuluje cenu půjčovného na hodiny a dny. Při rezervaci delší jak 3 hodiny, systém účtuje denní sazbu. V půjčovném je zahrnut denní limit 250 km zdarma. Za každý další km nad limit bude doúčtována sazba ve výši 2,90 Kč, pokud není uvedeno jinak. Ceny uvedeny bez DPH. Vozy se zapůjčují a vrací zpět s plnou palivovou nádrží. Vůz je nutné vrátit ve stavu, v jakém byl zapůjčen. Případné čištění vozu může být námi zpoplatněno.

Souhrn Vámi požadovaných služeb

KROK 3 - kontrola detailů rezervace

Registrace a potvrzení objednávky

KROK 4 - vyplňte osobní údaje (údaje společnosti) a uveďte platební detaily. (V případě noční rezervace (v době od 22 hod - 7 hod.) a potřeby brzkého vyzvednutí v tu samou noc, prosím kontaktujte po dokončení rezervace naší HOT linku 800 44 99 33).  Při rezervaci účtujeme částku (blokace na poskytnutou platební kartu) ve výši odpovídající předpokládanému půjčovnému včetně dodatečných služeb. K tomu se připočítá částka ve výši 10.000,- Kč, která je blokovaná po dobu zápůjčky pro účely případné spoluúčasti.

Tuto stránku si aktuálně prohlíží 10 návštěvníků.