REZERVACE

KROK Č1 : Zvolte termín a místo, kde si chcete dodávku vyzvednout a kam ji vrátíte zpět. Systém automaticky spočítá předběžnou cenu půjčovného.

VYBERTE SI DODÁVKU

KROK Č2: ZVOLTE SI TYP A MODEL DODÁVKY, KTERÝ SI CHCETE VYPŮJČIT - POZOR, NOVĚ MÁME NA POBOČKÁCH DURYCHOVA A CÍGLEROVA BEZOBSLUŽNÉ PŘEDÁVÁNÍ VOZIDEL. (TENTO SYSTÉM JE I U DALŠÍCH VOZIDEL V JINÝCH LOKALITÁCH - VOZIDLO OZNAČENO Xmarton)
TIP :  Systém kalkuluje cenu půjčovného na hodiny a dny. Při rezervaci delší jak 3 hodiny, systém účtuje denní sazbu. V půjčovném je zahrnut denní limit 250 km zdarma. Za každý další km nad limit bude doúčtována sazba ve výši 3,70 Kč, pokud není uvedeno jinak. Ceny uvedeny bez DPH. Vozy se zapůjčují a vrací zpět s plnou palivovou nádrží. Vůz je nutné vrátit ve stavu, v jakém byl zapůjčen. Případné čištění vozu může být námi zpoplatněno.

Souhrn Vámi požadovaných služeb

KROK 3 - kontrola detailů rezervace.
POZOR - NOVĚ. Pokud jste si vybrali vůz z pobočky označené "bezobslužné předávání vozidel" nebo vůz označený jako Xmarton, předání vozu proběhne přes aplikaci XFLEET, kterou si po vyzvání stáhnete do svého mobilního zařízení. Instrukce k převzetí vozidla obdržíte při potvrzení rezervace. V dalším kroku rezervace - KROK 4 - najdete v záhlaví nezbytné informace k vyplnění rezervačního formuláře.

Registrace a potvrzení objednávky

KROK 4 - vyplňte osobní údaje (údaje společnosti) a uveďte platební detaily. (V případě noční rezervace (v době od 22 hod - 7 hod.) a potřeby brzkého vyzvednutí v tu samou noc, prosím kontaktujte po dokončení rezervace naší HOT linku 800 44 99 33).  Při rezervaci účtujeme částku (blokace na poskytnutou platební kartu) ve výši odpovídající předpokládanému půjčovnému včetně dodatečných služeb. K tomu se připočítá částka ve výši 10.000,- Kč, která je blokovaná po dobu zápůjčky pro účely případné spoluúčasti.

POZOR - NOVĚ. Pokud jste si vybrali vůz z pobočky označené "bezobslužné předávání vozidel" nebo vůz v jiné lokalitě označený jako Xmarton, předání vozu proběhne přes aplikaci, kterou si po vyzvání stáhnete do svého mobilního zařízení. Instrukce k převzetí vozidla obdržíte při potvrzení rezervace. Pro tento účel je ale nezbytné uvést k ostatním údajům řidiče také jeho e-mail, který bude součástí další komunikace. Bez uvedení e-mailu řidiče nebude vozidlo možné předat. Dalším předpokladem pro bezobslužné předání vozidla je, že řidič bude mít tzv. chytrý telefon se systémem Android nebo Apple (iOS).

Tuto stránku si aktuálně prohlíží 39 návštěvníků.